cyfrowekompetencje.pl

cyfrowekompetencje.pl
MENU

W kierunku prężnego ekosystemu IoT w Unii Europejskiej

Data publikacji:  31.03.2023

European IoT Hub (EU-IoT) przedstawia zaktualizowany przegląd bieżącego rozwoju zrównoważonego i kompleksowego ekosystemu dla inicjatywy Next Generation Internet of Things. Ten najnowszy raport odzwierciedla zasadę przewodnią EU-IoT: że aby zbudować żywy i wpływowy europejski ekosystem IoT, konieczne jest mapowanie i angażowanie wszystkich istotnych inicjatyw badawczych, innowacyjnych i politycznych; zidentyfikowanie podstawowych potrzeb rynkowych i trendów technologicznych; oraz koordynacja i dostosowanie się do wspólnych ambicji i planu ze wszystkimi kluczowymi interesariuszami w całej Europie.

Najnowszy raport zawiera:

  • Zaktualizowane mapowanie różnych istotnych wysiłków i inicjatyw.
  • Ramy wytycznych, które zostały opracowane w celu uchwycenia wkładu ekspertów, wraz z głównymi wynikami warsztatów grupy ekspertów EU-IoT i spotkań Rady Doradczej.
  • Ustrukturyzowana prezentacja danych wejściowych zebranych z bieżących projektów Komisji Europejskiej, poprzez sesje dedykowane Radzie Koordynacyjnej, która podkreśla główne trendy i priorytety mapując je do tych samych ram stosowanych z Grupą Ekspertów.
  • Podsumowujący pogląd na to, w jaki sposób EU-IoT planuje działać jako żywy węzeł łączący różne siły i interesariuszy w celu rozwoju dynamicznego i zrównoważonego europejskiego ekosystemu IoT.

Dziedziny: Umiejętności osobiste i rozwój osobisty
Poziom umiejętności cyfrowych: Podstawowy, Średni
Technologia cyfrowa: internet rzeczy
Typ inicjatywy: Międzynarodowa
Zasięg geograficzny: Unia Europejska
Głos w dółGłos w górę (Brak głosów)

Możliwość komentowania została wyłączona.