cyfrowekompetencje.pl

cyfrowekompetencje.pl
MENU

Mikołajkowe spotkanie Klubu Informatyka 2022

Data wydarzenia:

09.12.2022 18:00 - 23:00

Bilety:

0,00 zł
Rezerwuj teraz

Po kilku latach pandemicznych, hybrydowych, bądź zdalnych spotkań, Oddział Mazowiecki PTI ponownie zaprasza na na realny, tradycyjny Mikołajkowy Klub Informatyka. W tym roku odbędzie się on w piątek, 9 grudnia. Wstęp od godziny 18:00 . Spotykamy się w luźnej, nieskrępowanej atmosferze. Podsumujemy kończacy się rok 2022, a także powiemy sobie zapewne jakie rysują się plany na zbliżający się Rok Zjazdowy 2023. Zapraszamy tym razem w gościnne progi biura Zarządu Głównego PTI (ul. Solec 38 lok. 103, 00-394 Warszawa, pierwsze piętro, mapka tutaj). W programie tradycyjnie spodziewamy się że wystąpią kolędy i inne śpiewy, poczęstunek, napoje, losowanie Mikołajowych prezentów.

Wstęp na Mikołajki jest wolny wyłącznie dla mazowieckiej społeczności osób z PTI, legitymujących się opłaconymi składkami za rok 2022. Uzupełniajacym biletem wstępu jest, tradycyjnie, przyniesienie drobnego upominku o wartości nie więcej niż 1000002PLN, który zostanie umieszczony w worku św. Mikołaja, a następnie rozlosowany pomiędzy obecnych. Zapewne nie zabraknie też śpiewania i dzielenia się tradycyjnym opłatkiem.

Ze względów logistyczno-aprowizacyjnych, wszystkich którzy chcą wziąć udział w tegorocznym Klubie, uprasza się o możliwie najszybsze (najlepiej do 6 grudnia do godz. 20:00) potwierdzenie chęci uczestnictwa pod adresem mejlowym omaz[at]pti.org.pl . Uspokajamy, że tym razem Klub Informatyka nie będzie rejestrowany na żadnych materiałach wideo ani audio.

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.

Docelowi odbiorcy: Umiejętności cyfrowe dla wszystkich
Poziom umiejętności cyfrowych: Zaawansowany, Ekspercki
Dziedziny: Programy i kwalifikacje ogólne, bliżej niezdefiniowane
Technologia cyfrowa: umiejętności cyfrowe
Typ inicjatywy: Regionalna
Link: O wydarzeniu
Zasięg geograficzny: Polska
Data rozpoczęcia:
09/12/2022 18:00
Ustawienia wydarzenia:
stacjonarne
Lokalizacja wydarzenia: biuro Zarządu Głównego PTI (ul. Solec 38 lok. 103, 00-394 Warszawa
Strefa czasowa wydarzenia:
Europe/Warsaw
Kraj: Polska