cyfrowekompetencje.pl

cyfrowekompetencje.pl
MENU

EDSC: Drugie zaproszenie do składania ofert przetargowych otwarte

Data publikacji:  08.02.2023

Unia Europejska w dzienniku eTendering opublikowała został drugie zaproszenie do składania ofert na studium wykonalności Europejskiego Certyfikatu Kompetencji Cyfrowych (EDSC).

Publikacja zaproszenia jest następstwem decyzji Komisji Europejskiej o ponownym uruchomieniu studium wykonalności EDSC w ramach wsparcia Action 9 planu działania w dziedzinie edukacji cyfrowej (2021-2027), którego celem jest mapowanie i analiza krajobrazu rozwoju kompetencji cyfrowych i certyfikacji umiejętności w UE, określenie celu i zakresu pilotażu EDSC oraz wielu innych celów.

EDSC pozwoli ludziom wskazać ich poziom kompetencji cyfrowych odpowiadający poziomom biegłości DigComp – czyli poziomom Foundation (podstawowy), Intermediate (średniozaawansowany), Advanced (zaawansowany) i Highly Specialised (wysoce wyspecjalizowany) – i będzie zachęcać ludzi do zdobywania nowych umiejętności cyfrowych obejmujących wszystkie te poziomy. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tych poziomach, sprawdź Raport DigComp 2.1.

Tutaj znajdziesz link do zaproszenia do składania ofert:

https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:86310-2022:TEXT:EN:HTML

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do skorzystania z zakładki Pytania i odpowiedzi na stronie eTendering. Na pytania tam zawarte będą odpowiadały odpowiednie działy Zamówień Publicznych.

Docelowi odbiorcy: Umiejętności cyfrowe dla wszystkich, Umiejętności cyfrowe w edukacji, Umiejętności cyfrowe dla profesjonalistów, Umiejętności cyfrowe dla zatrudnionych i poszukujących pracy
Poziom umiejętności cyfrowych: Podstawowy, Średni, Zaawansowany, Ekspercki
Technologia cyfrowa: umiejętności cyfrowe
Typ inicjatywy: Unijna
Zasięg geograficzny: Unia Europejska
Głos w dółGłos w górę (Brak głosów)

Możliwość komentowania została wyłączona.