cyfrowekompetencje.pl

cyfrowekompetencje.pl
MENU

European Digital Skills Awards 2023: Docenianie najlepszych projektów, historii i inicjatyw promujących umiejętności cyfrowe w Europie

Data publikacji:  24.02.2023

Ile osób przeszkoliłeś w zakresie umiejętności cyfrowych w zeszłym roku?

Jeśli potrafisz odpowiedzieć na to pytanie, jesteś jednym z tysięcy ekspertów i trenerów, którzy obecnie pomagają Europejczykom zdobyć umiejętności cyfrowe niezbędne do codziennego życia i pracy.

Od podstawowych umiejętności, takich jak korzystanie z komputera lub tabletu, po szkolenie specjalistów ICT w zakresie nowoczesnych technologii, takich jak AI, Blockchain i Data, istnieje bardzo duża grupa organizacji, trenerów i nauczycieli, którzy pomagają Europejczykom rozwijać się cyfrowo.

Celem European Digital Skills Awards 2023 jest docenienie i promowanie projektów i inicjatyw, które wspierają Europejczyków we wszystkich obszarach związanych z umiejętnościami cyfrowymi: chcemy pokazać te dobre praktyki i pomóc wszystkim uczyć się od siebie nawzajem. Dlatego 20 lutego 2023 roku otwieramy kandydatury na projekty i inicjatywy dotyczące umiejętności cyfrowych w 5 kategoriach.

Odkryj każdą z nich i przygotuj swoje zgłoszenie!

Zgłoszenia zostaną zamknięte 8 kwietnia 2023 roku.

Docelowi odbiorcy: Umiejętności cyfrowe dla wszystkich, Umiejętności cyfrowe w edukacji, Umiejętności cyfrowe dla profesjonalistów, Umiejętności cyfrowe dla zatrudnionych i poszukujących pracy
Poziom umiejętności cyfrowych: Podstawowy, Średni, Zaawansowany, Ekspercki
Technologia cyfrowa: umiejętności cyfrowe
Typ inicjatywy: Unijna
Zasięg geograficzny: Unia Europejska
Głos w dółGłos w górę (Brak głosów)

Możliwość komentowania została wyłączona.