cyfrowekompetencje.pl

cyfrowekompetencje.pl
MENU

Instytut Badań Edukacyjnych szuka ekspertów do projektów edukacyjnych

Data publikacji:  01.12.2022
Logo IBE

Instytut Badań Edukacyjnych szuka osób zajmujących się szeroko rozumianą edukacją, w tym tematami związanymi z m.in.: ekologią, migracjami czy nowymi technologiami.

Co to jest Baza Ekspertów IBE?

To zbiór informacji o potencjalnych partnerach, z którymi będziemy współpracować realizując lub przygotowując się do realizacji przeróżnych projektów i badań naukowych. Obecność w naszej bazie to szansa na wspólną realizację projektów i przedsięwzięć naukowych.

Baza Ekspertów IBE jest punktem wyjścia do inicjowania nowych przedsięwzięć przez Instytut. Będziemy z niej korzystać w przypadku konkretnych projektów lub zleceń oraz w sytuacji, gdy konieczne będzie wsparcie kadrowe dla Instytutu wynikające m.in. z celów danego projektu czy ze względu na jego zasięg.

Kogo szukamy?

Poszukujemy osób zajmujących się szeroko rozumianą edukacją i obszarami z nią związanymi, w tym związanymi z ekologią, migracjami i nowymi technologiami.

Zależy nam na poznaniu Państwa doświadczenia, kompetencji i zainteresowań, aby przekazywać odpowiednie informacje o możliwościach zaangażowania się w inicjatywy realizowane przez IBE w ramach projektów krajowych i międzynarodowych, badawczych i wdrożeniowych.

Co oferujemy?

Osoby, które zgłoszą się do naszej bazy mogą liczyć, że w przypadku realizacji projektów zbieżnych z ich kompetencjami, Instytut zgłosi się do nich z konkretną ofertą współpracy.

Dzięki bazie będziemy też w stanie aplikować o realizację projektów adekwatnych do wiedzy i umiejętności ekspertów. Natomiast wskazane przez ekspertów obszary rozwoju zawodowego pozwolą nam na odpowiedni dobór inicjatyw do wskazanych preferencji czy planów zawodowych.

Docelowi odbiorcy: Umiejętności cyfrowe dla zatrudnionych i poszukujących pracy, Umiejętności cyfrowe dla profesjonalistów, Umiejętności cyfrowe w edukacji
Dziedziny: Programy i kwalifikacje ogólne, bliżej niezdefiniowane
Poziom umiejętności cyfrowych: Ekspercki
Technologia cyfrowa: umiejętności cyfrowe
Typ inicjatywy: Krajowa
Zasięg geograficzny: Polska
Głos w dółGłos w górę (Brak głosów)

Możliwość komentowania została wyłączona.