cyfrowekompetencje.pl

cyfrowekompetencje.pl
MENU

Konferencja SecDAYS

Data publikacji:  28.10.2022
Logo

Konferencja SecDAYS to jedno z największych wydarzeń organizowanych przez Bakotech – krakowskiego dystrybutora rozwiązań cyberbezpieczeństwa. Jej idea opiera się na przybliżeniu klientom biznesowym oraz instytucjom publicznym zagadnień związanych z zabezpieczaniem biznesu i organizacji przed zagrożeniami płynącymi z sieci.

Po dwóch latach edycji online, tegoroczna impreza odbędzie się stacjonarnie w centrum Warszawy, w nowoczesnym budynku Varso Place.

Na uczestników jak zawsze będzie czekać szereg atrakcji oraz wachlarz udogodnień. Szeroki program zapewnią zaproszeni Producenci oraz Eksperci z branży IT. Do udziału w konferencji SecDAYS zaproszeni zostali między innymi Paula Januszkiewicz (CEO CQURE, Microsoft Regional Director, MVP, MCT) oraz Adam Haertle, który już od wielu lat prowadzi jeden z największych polskojęzycznych serwisów internetowych poświęconych bezpieczeństwu informacji – ZaufanaTrzeciaStrona.pl.

Patronat nad konferencją objęły tak prestiżowe organizacje jak Polskie Towarzystwo Informatyczne, Klaster #CyberMadeInPoland czy Cyber Woman Community.

Konferencja odbędzie się 20 października od godz. 9:30, a udział w niej jest bezpłatny (obowiązuje wcześniejsza rejestracja: https://www.secdays.pl/)

Docelowi odbiorcy: Umiejętności cyfrowe dla profesjonalistów
Dziedziny: Technologie informacyjno-komunikacyjne (ICT), bliżej niezdefiniowane
Poziom umiejętności cyfrowych: Zaawansowany, Ekspercki
Technologia cyfrowa: cyberbezpieczeństwo
Typ inicjatywy: Krajowa
Zasięg geograficzny: Polska
Głos w dółGłos w górę (Brak głosów)

Możliwość komentowania została wyłączona.