cyfrowekompetencje.pl

cyfrowekompetencje.pl
MENU

Normalizacja w bezpieczeństwie informacji, cyberbezpieczeństwie i bezpieczeństwie powszechnym

Data publikacji:  29.11.2022
Baner

Zapraszamy na bezpłatną konferencję PKN – „Normalizacja w bezpieczeństwie informacji, cyberbezpieczeństwie i bezpieczeństwie powszechnym”, która odbędzie się 13 grudnia br. w Centrum Konferencyjnym Zielna przy ul. Zielnej 37 w Warszawie.

Głównym celem konferencji jest umożliwienie dostępu do aktualnych informacji z obszaru bezpieczeństwa i podniesienie świadomości na temat roli norm w tym zakresie. Bezpieczeństwo i niezależność – słowa, które w ostatnich tygodniach są odmieniane przez wszystkie przypadki, organizatorzy chcą osadzić w kontekście cyfrowym, powszechnym i informacyjnym.

Współorganizatorem przedsięwzięcia jest Rządowe Centrum Bezpieczeństwa, którego prelegenci przedstawią zagadnienia związane z cyberbezpieczeństwem oraz infrastrukturą krytyczną.

Konferencja jest bezpłatna, ale należy się zarejestrować. Decyduje kolejność zgłoszeń, a liczba miejsc jest ograniczona.

Docelowi odbiorcy: Umiejętności cyfrowe dla zatrudnionych i poszukujących pracy, Umiejętności cyfrowe dla profesjonalistów
Dziedziny: Programy i kwalifikacje ogólne, bliżej niezdefiniowane
Poziom umiejętności cyfrowych: Zaawansowany, Ekspercki
Technologia cyfrowa: cyberbezpieczeństwo
Typ inicjatywy: Krajowa
Zasięg geograficzny: Polska
Głos w dółGłos w górę (Brak głosów)

Możliwość komentowania została wyłączona.