cyfrowekompetencje.pl

cyfrowekompetencje.pl
MENU

Platforma obliczeniowa stworzona dla hybrydowego IT

Data publikacji:  15.11.2022
Baner

Przedsiębiorstwa budują swoje modele biznesowe na świecie danych. A te, zgodnie z predykcjami Gartnera, do końca tego roku aż w ¾ będą tworzone poza centrami danych czy chmurą. Efektywność ich wykorzystania oznacza umiejętność przetwarzania i analizy danych w wielu środowiskach, często jak najbliżej miejsca ich powstawania. By sprostać temu wyzwaniu, organizacje muszą swoją uwagę skupić na technologii zdolnej szybko, skalowalnie i wydajnie obsłużyć hybrydowy świat danych.

Zapraszamy państwa na spotkanie z ekspertami z HPE, podczas którego dowiecie się, jak jednostki obliczeniowe najnowszej generacji radzą sobie z niejednorodnym środowiskiem IT i wyzwaniami nowoczesnych obciążeń obliczeniowych – AI, analityki, aplikacji opartych na chmurze, aplikacji graficznie intensywnych, uczenia maszynowego, Virtual Desktop Infrastructure (VDI) i wirtualizacji.

Zaproszeni na webinarium goście opowiedzą o hybrydowym IT, o dostarczaniu za pomocą technologii natywnego doświadczenia chmury do lokalnych DC, jak również o wyzwaniach w scyfryzowanym świecie, w którym o bezpieczeństwie myśli się już na etapie projektowania technologii serwerowej.

Świat się zmienia. Wraz z nim modele konsumpcji, strategie rozwoju cyfrowego, oblicze prowadzenia biznesu. Zapisz się i dowiedz, gdzie jutro na cyfrowej mapie znajdzie się twoja organizacja.

Docelowi odbiorcy: Umiejętności cyfrowe dla profesjonalistów
Dziedziny: Technologie informacyjno-komunikacyjne (ICT), bliżej niezdefiniowane
Poziom umiejętności cyfrowych: Zaawansowany
Technologia cyfrowa: obliczenia wielkiej skali
Typ inicjatywy: Krajowa
Zasięg geograficzny: Polska
Głos w dółGłos w górę (Brak głosów)

Możliwość komentowania została wyłączona.