cyfrowekompetencje.pl

cyfrowekompetencje.pl
MENU

Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych prowadzi lekcje dla liceów

Data publikacji:  29.10.2022
Logo

Szukasz sprawdzonego sposobu na poszerzenie horyzontów Twoich uczniów? Chcesz zarazić ich pasją do nowych technologii i zapoznać z najnowszymi odkryciami z zakresu robotyki oraz sztucznej inteligencji? A może Twoi uczniowie kochają wszystko co japońskie, a anime, manga i gry komputerowe są sposobem na relaks? Dla uczniów, którzy wykazują zdolności lidera i menedżera też coś znajdziemy, powiemy dlaczego umiejętność komunikacji i tworzenia projektów w grupie nurcie Design Thinking jest takie wartościowe w XXI wieku.

Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych w Warszawie proponuje bezpłatne lekcje pokazowe dla grup zorganizowanych na poziomie liceum i technikum. Zajęcia są przygotowane przez naszych Wykładowców oraz Studentów PJATK i dostosowane do potrzeb 45-minutowej jednostki lekcyjnej lub bardziej angażującego warsztatu 2 x 45 minut.

Proponujemy lekcje w formie wykładów, które w atrakcyjny sposób przedstawią wybrane zagadnienia i ciekawostki związane z kierunkami studiów, które prowadzimy w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. Są to:

  • Informatyka,
  • Zarządzanie Informacją,
  • Kultura Japonii,
  • Architektura Wnętrz,
  • Sztuka Nowych Mediów – Grafika.

Wykłady mogą być prowadzone przy użyciu narzędzi do edukacji na odległość a gdy sytuacja pozwoli, w Państwa Szkole lub na terenie naszej Uczelni. Zakres tematyczny oraz termin zajęć ustalamy indywidualnie i dostosowujemy do potrzeb grupy uczniów.

Skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy dla Twojej Szkoły przygotować!

tel. (22) 58 44 513
e-mail: myszewska@pja.edu.pl

Docelowi odbiorcy: Umiejętności cyfrowe w edukacji, Umiejętności cyfrowe dla wszystkich
Dziedziny: Technologie informacyjno-komunikacyjne (ICT), bliżej niezdefiniowane
Poziom umiejętności cyfrowych: Podstawowy, Średni
Technologia cyfrowa: umiejętności cyfrowe
Typ inicjatywy: Krajowa
Zasięg geograficzny: Polska
Głos w dółGłos w górę (Brak głosów)

Możliwość komentowania została wyłączona.