cyfrowekompetencje.pl

cyfrowekompetencje.pl
MENU

Zarządzanie danymi w środowisku hybrydowym

Data publikacji:  13.01.2023
Logo

Systemy informatyczne i sposób przetwarzania danych zmieniają się dynamicznie w ostatnim czasie. Firmy coraz częściej sięgają po środowiska hybrydowe, w których budują swoje aplikacje. Ale budowanie hybrydowego środowiska IT powinno zasadzać się na solidnych fundamentach, które sprawdzą się zarówno w pracy z aplikacjami nowego typu, jak i tradycyjnymi, tworzonymi na monolitycznych platformach. Jak skutecznie przetwarzać dane z wielu środowisk, lokalizacji, systemów czy aplikacji, zapewniając ciągły do nich dostęp, niezależnie od obciążenia? Jak zarządzać w łatwy sposób danymi w chmurze, utrzymując cały czas kontrolę nad wszystkimi pamięciami masowymi? I najważniejsze – jak uzyskać pewność bezpieczeństwa danych?

Odpowiedzi na te kluczowe dla rozwoju organizacji pytania usłyszycie podczas kolejnego spotkania eksperckiego, podczas którego specjaliści z HPE wyjaśnią, jakie możliwości i potencjał technologiczny tkwi w nowej generacji pamięci masowych, wspieranych sztuczną inteligencją. Dowiedz się więcej o technologii, która przyspieszy twoje firmowe aplikacje i wyniesie procesy na wyższym poziom.

Docelowi odbiorcy: Umiejętności cyfrowe dla zatrudnionych i poszukujących pracy, Umiejętności cyfrowe dla profesjonalistów
Dziedziny: Programy i kwalifikacje ogólne, bliżej niezdefiniowane
Poziom umiejętności cyfrowych: Zaawansowany, Ekspercki
Technologia cyfrowa: duże zbiory danych, chmura obliczeniowa, sztuczna inteligencja
Typ inicjatywy: Krajowa
Link: Rejestracja
Zasięg geograficzny: Polska
Głos w dółGłos w górę (Brak głosów)

Możliwość komentowania została wyłączona.