cyfrowekompetencje.pl

cyfrowekompetencje.pl
MENU

Chmura w biznesie

Kurs “Chmura w biznesie” wyjaśnia podstawowe pojęcia związane z chmurą obliczeniową. Pokazuje też praktyczne zastosowania technologii, m.in. Google Cloud – w jaki sposób mogą wspierać rozwój biznesu w obszarach e-commerce, nowoczesnej komunikacji, a nawet oszczędzania energii elektrycznej. 

Aby Firmą Jutra być już dziś, odważnie sięgaj po najnowsze technologie, które wspierają Twój biznes. Nieważne w jakiej branży działasz – rozwiązania, które oferuje chmura są uniwersalne i przydadzą się w każdemu rodzaju działalności. Dzięki chmurze, nawet tradycyjne sektory gospodarki mogą przenieść się do świata cyfrowego i zdecydowanie przyspieszyć tempo swojego rozwoju.  

Nasz kurs ułatwi Ci zrozumienie, czym jest chmura obliczeniowa, w jaki sposób działa i jakie korzyści można osiągnąć z jej stosowania. Eksperci Chmury Krajowej pomogą w postawieniu pierwszych kroków w chmurze i podpowiedzą, jak się do tej drogi przygotować. 

Możesz otrzymać $12.000 w formie tzw. kredytów Google Cloud Platform na początek przygody z chmurą.

Jak to zrobić? To proste: ukończ podstawowy kurs “Chmura w biznesie”, a w kolejnym kroku otrzymasz od nas dostęp do platform e-learningowych. Firma, której pracownicy zdobędą w danym miesiącu rozliczeniowym najwięcej  odznak – skill badges (nie mniej niż pięć) – za umiejętności w obszarze cloud computing otrzyma 12.000 USD (w formie tzw. kredytów) do wykorzystania na platformie Google Cloud. Środki te pozwolą w praktyce przetestować zalety chmury i wiedzę zdobytą podczas kursów. Szczegółowe zasady konkursu w regulaminie.

Zapraszamy!

Co zawiera ten kurs:

  • Wideo z eksperckim komentarzem
  • Materiały do pobrania
  • Testy potwierdzające zdobytą wiedzę
  • Certyfikat zdobytych umiejętności
  • Możliwość udziału w konkursie “Chmura w biznesie”
  • Przykłady gotowych narzędzi do wykorzystania

W kursie może wziąć udział każdy – wystarczy, że założysz profil użytkownika na portalu startup.pfr.pl oraz zarezerwujesz około 1 godzinę swojego czasu. Kurs jest całkowicie darmowy – oraz nieograniczony czasowo – do danej lekcji, zagadnienia czy testu, możesz wrócić w dowolnym momencie. Liczą się Twoje chęci i zaangażowanie. Kurs jest także częścią programu edukacyjnego Firmy Jutra

Docelowi odbiorcy: Umiejętności cyfrowe dla zatrudnionych i poszukujących pracy, Umiejętności cyfrowe dla profesjonalistów
Poziom umiejętności cyfrowych: Średni, Zaawansowany
Dziedziny: Technologie informacyjno-komunikacyjne (ICT), bliżej niezdefiniowane
Technologia cyfrowa: chmura obliczeniowa
Typ inicjatywy: Krajowa
Link: Strona kursu
Zasięg geograficzny: Polska
Typologia możliwości szkoleniowych: Masowy, otwarty kurs internetowy (MOOC)
Aktywność edukacyjna: Kursy internetowe
Typ oceny: Online (przez Internet)
Czas trwania: Do 1 tygodnia
Dostawca: Polski Fundzusz Rozwoju
Czy ten kurs jest bezpłatny?: Tak
Czy certyfikat/poświadczenie jest bezpłatne?: Tak
Rodzaj zapisu szkolenia: Do 1 tygodnia
Kwalifikacje: Działanie edukacyjne
Kurs we własnym tempie: Tak
Starania/Wysiłek: niepełny wymiar godzin (mniej niż 8 h)