cyfrowekompetencje.pl

cyfrowekompetencje.pl
MENU

Powstał pierwszy, polski akcelerator dla nauczycieli

Data publikacji:  26.06.2023
Mamstartup Logo

27 czerwca 2023 rozpoczyna się 1 edycja Akceleratora EduSpace – programu opracowanego dla Nauczycieli i Korepetytorów pragnących dokonać swojej transformacji cyfrowej.

Rozwój technologii cyfrowych przekształca świat edukacji. Akcelerator to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na kompetencje cyfrowe wśród nauczycieli. Czterotygodniowy program szkoleń kohortowych skupia się na praktycznym przekazie wiedzy i umiejętności, które pozwolą nauczycielom na stworzenie, wyprodukowanie i sprzedaż własnego kursu online.

Każdy tydzień Akceleratora to inne zagadnienia, zaczynając od wspólnego formatowania kursu, poprzez tworzenie planu, scenariusza produkcji, aż do publikacji na Platformie Edu Space i wykorzystania przez uczniów. Program umożliwia nauczycielom skuteczne przeniesienie swojej wiedzy w świat cyfrowy, poszerzając tym samym zasięg nauczania. 

Akcelerator Wiedzy to okazja do zdobycia nowych umiejętności, rozwinięcia swojego potencjału i wejścia na nową e-learningową przestrzeń. Program jest otwarty dla wszystkich nauczycieli i korepetytorów pragnących stworzyć własny kurs online.

Dodatkowo, uczestnicy skorzystają z szeregu korzyści, takich jak m.in. cotygodniowe konsultacje z ekspertami, warsztaty w profesjonalnym studio produkcyjnym czy bezpłatny roczny dostęp do platformy e-learningowej.

Źródło: https://mamstartup.pl/powstal-pierwszy-polski-akcelerator-dla-nauczycieli/

Docelowi odbiorcy: Umiejętności cyfrowe dla wszystkich
Dziedziny: Programy i kwalifikacje ogólne, bliżej niezdefiniowane
Poziom umiejętności cyfrowych: Podstawowy
Technologia cyfrowa: umiejętności cyfrowe
Typ inicjatywy: Krajowa
Zasięg geograficzny: Polska
Głos w dółGłos w górę (Brak głosów)

Możliwość komentowania została wyłączona.